Pronájem Bagru České Budějovice a Český Krumlov

Pronájem bagru je určen především pro ty, kteří potřebují rychle a pružně zrealizovat konkrétní práci. Kromě Českého Krumlova a Českých Budějovic jsme schopni k Vám přijet prakticky kamkoliv po jižních Čechách. Dokážeme realizovat drobné požadavky i rozsáhlejší zakázky.

Jaké práce provádíme:

  • Všechny druhy výkopových prací
  • Vrtání děr na sloupy a sloupky
  • Skládání materiálu pomocí paletizačních vidlí

Jaký bagry je u nás k pronájmu?

Jedná se o špičkový a kompletně vybavený traktorbagr CASE 695 Super včetně kompletního vybavení. Jsme tak schopni vykopat základy o různé šířce, vyvrtat díry na sloupky plotu kolem pozemku, provést srovnání pozemku nebo složit kamion materiálu na paletách a další práce.

Pronájem Bagru České Budějovice a Český KrumlovPronájem Bagru České Budějovice a Český KrumlovPronájem Bagru České Budějovice a Český KrumlovPronájem Bagru České Budějovice a Český Krumlov

Pronájem bagru České Budějovice a Český Krumlov – jedině s naší obsluhou

Vzhledem k tomu, že se občas objeví požadavek na samotný pronájem našeho bagru bez obsluhy, musíme Vás upozornit, že tuto techniku může obsluhovat pouze odborně proškolená obsluha s odpovídajícím řidičským a strojním průkazem. Z toho důvodu je u nás možné bagr pronajmout pouze s naší vlastní obsluhou.

Cena pronájmu bagru České Budějovice a Český Krumlov

Přesto že bychom rádi uvedli ceny pronájmu naší techniky, jedná se o velice individuální záležitost. Všechny kalkulace zpracováváme individuálně na základě rozsahu provedených prací a počtu hodin. I přes to nás neváhejte kontaktovat, samotnou kalkulaci pro Vás rádi zpracujeme zdarma.